Permanentní prodlužování řas


Díky metodě prodlužování řas - řasa na řasu, nebo zhuštění řas, je oko více otevřené, výraznější, nemusí se používat řasenka a vy už nebudete řešit žádné rozmazané líčení. Prodloužené řasy jsou po celý den i noc perfektní. Řasy husté, delší a neodolatelné, ale přitom k nerozeznání od řas přírodních při správné aplikaci prodlužování řas.

Vyzkoušejte u nás prodlužování řas a Vaše oči budou luxusně elegantní.

Objednávat se můžete pouze u paní Jany 607 155 771

Permanentní prodlužování či zhušťování řas je moderní metoda, která umožní prodlužování řas jakékoli délky. Jedná se o řasy syntetické, které se aplikují řasa na řasu, tzn. že každá jednotlivá řasa kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením řasu prodlužuje a zesiluje. Metoda prodlužování řas provedená správnou aplikací nezatěžuje ani nepoškozuje řasy přírodní.

perm_1

perm_3

Prodloužené řasy mají trvanlivost čtyř týdnů a více v závislosti na péči ze strany zákaznice, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas.
Proto se doporučuje, aby zákaznice absolvovala doplnění prodlužování řas každé 3 – 4 týdny, v závislosti na péči a přirozeném růstu řas.
Při prodlužování řas používáme řasy s různou tloušťkou - 0,15 a 0,2 a různé zakřivení řas - J, C, B, D a délky od 7mm - 17mm.

perm_5

Cenik

NOVÉ ŘASY-PRVNÍ APLIKACE1500 Kč
DOPLNĚNÍ ŘAS850-1000 Kč
Barvení řas
Barvení obočí
120 Kč
120 Kč
SUNDÁNÍ ŘAS100-150 Kč
Trvalá na řasy 750 Kč
Lash Lifting na řasy + barvení750 Kč
Lash Lifting + botox1000 Kč
Laminace obočí 750 Kč

Milé klientky, vždy záleží na tom, jak doma pečujete o své řasy. Některým klientkám stačí doplnění po 4 týdnech a to proto, že opravdu na ně nedávají žádnou vodu nebo mají své vlastní řasy kvalitní a tvrdé. Doporučujeme doplnění po 3 týdnech, ale je možné doplnění i po 2 týdnech, pokud chcete mít pořád krásně husté řasy. Je na Vás, jakou dobu doplnění zvolíte.

Pokud nosíte kontaktní čočky, přineste si prosím potřebné věci k odložení čoček.

rasy-3rasy-2rasy7rasy-4259

více fotek na: www.facebook.com/salongracia